Results

Achievements at
orienteering events

SO SOG 18 - The Hyde Estate, Handcross (south of Crawley), 28/04/2012

The results for this event, which may include additional race analysis can be found at www.southdowns-orienteers.org.uk/

If there are errors in the results, please contact the Club that hosted the event.


Other courses: Blue | Green | Orange | Yellow

 Name Club Gender Year of Birth Time Event Points
1 Alan Velecky SO M 1966 00:38:37
2 Alistair Masson INT M 1997 00:39:04
3 Neil Crickmore SO M 1962 00:39:21
4 Andrew Parkinson SO M 1952 00:41:56
5 Peter Chapman SO M 1964 00:43:21
6 Keith Masson MV M 1960 00:45:35
7 Alexander Lines WAOC M 1995 00:45:40
8 Aleksejs Dribincevs SO M 1976 00:47:16
9 Robert Lines SO M 1965 00:47:32
10 Julia Jarvis SO F 1968 00:48:02
11 Jon Coles MV M 1968 00:48:07
12 Lucy Thraves SO F 1994 00:48:17
13 Nicholas Jarvis SO M 1996 00:48:42
14 Simon Thraves SO M 1961 00:49:19
15 Keith Tonkin BL M 1958 00:49:25
16 Roger Williams 00:53:05
17 Charlie Turner SLOW M 1953 00:53:28
18 Andrea Rebora SLOW M 1969 00:53:35
19 Joe Barrett SO M 1963 00:53:46
20 Alan Williamson SO M 1949 00:53:46
21 Mark Feltham MV M 1962 00:54:51
22 Charlotte Turner SLOW F 1986 00:54:57
23 Rob Burridge SO M 1964 00:55:40
24 Mike Hooper LOC M 1971 00:56:06
25 John Hayler SO M 1962 00:56:20
26 Kasper Hjorteberg 00:56:30
27 Ian Curtis SO M 1968 00:56:43
28 Martin Sellens SOS M 1952 00:57:03
29 Anna Chapman SO F 1973 00:57:05
30 Dave Taylor SO M 1972 00:58:21
31 Barry Jones SO M 1967 00:59:20
32 Jennie Warner SO F 1979 00:59:24
33 Simon Dunkley SN M 1965 00:59:45
34 Bryony Crickmore SO F 1990 01:00:19
35 Antony Schofield MV M 1961 01:00:30
36 Simon Greenwood SAX M 1955 01:00:48
37 Raffaella Marin SLOW F 1967 01:01:18
38 Mike Bolton MV M 1950 01:01:23
39 Edward Cox SO M 1959 01:01:25
40 Mark Sykes SO M 1959 01:01:36
41 Andrew Hannaford SO M 1955 01:02:01
42 Paul Atkinson 01:02:08
43 Judith Carder SO F 1957 01:02:13
44 David Young SO M 1953 01:02:27
45 Iain Jamieson SO M 1966 01:02:50
46 Claire Gallagher GRAMP F 1978 01:03:26
47 Barry McElearney SO M 1965 01:03:58
48 Paul Luttman SO M 1972 01:04:08
49 Garry Parmenter HAVOC M 1946 01:05:53
50 Victor Wills SO M 1943 01:11:13
51 Susan Crickmore SO F 1962 01:11:32
52 Richard Bostock SAX M 1964 01:11:41
53 Jon Wallace SO M 1957 01:12:28
54 Casper Bredved 01:13:56
55 Tom Karlebo 01:14:01
56 Paul Wilson SO M 1962 01:14:57
57 Dmitry Shiskin 01:15:19
58 Ian Waghorn SO M 1966 01:15:33
59 Paul Sayers 01:16:38
60 David Funnell SO M 1964 01:20:07
61 Brian Rodgers SO M 1948 01:22:38
62 John Pittam SO M 1950 01:24:32
63 Adam Moscovici 01:30:15
64 Michael Taylor SO M 1971 01:33:47
65 David White SO M 1952 01:37:06
66 Ron Sullivan 01:37:56
67 Ruth Rhodes SO F 1942 01:48:41
Showing results 1 - 67 of 67