Results

Achievements at
orienteering events

Croeso 2016 Day 4, 28/07/2016

If there are errors in the results, please contact the Club that hosted the event.

10 (length: 2.2km, climb: 35m, 8 controls)
Other courses: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15


 Name Club Gender Year of Birth Time Event Points
1 Julia Prudhoe Central Coast F 1955 00:24:37
2 Sue Hooper HH F 1954 00:24:55 907
3 Anne Hickling ESOC F 1955 00:26:05 892
4 Noreen Ives WAOC F 1953 00:27:03 880
5 Pamela Hardy WRE F 1948 00:27:05 880
6 Christa Zwikker Argus F 1949 00:27:16
7 Colin Powell AIRE M 1938 00:27:32 873
8 Ann Harris SMOC F 1954 00:27:49 869
9 Rachel Thomas SMOC F 1955 00:27:52 869
10 Jane Payne EPOC F 1952 00:28:58 852
11 Sue Curtis BOK F 1951 00:30:19 835
12 Alison Sloman HOC F 1936 00:30:27 833
13 Birthe Helms SILKEBORG OK F 1948 00:30:40
14 Sally Rollo SOLWAY F 1952 00:31:03 826
15 Katy Stubbs BKO F 1956 00:31:10 824
16 Annabel Pring KERNO F 1956 00:31:18 822
17 Liz Yeadon SARUM F 1946 00:32:12 811
18 Joan Hambleton SARUM F 1942 00:32:52 801
19 Susan Wilkes BKO F 1954 00:32:53 801
20 Katharine Melville TAY F 1943 00:33:58 786
21 Pauline Smithard DEE F 1955 00:34:37 778
22 Susan Roome SROC F 1952 00:35:08 771
23 Rosie Shaw SMOC F 1950 00:35:53 761
24 Fiona Findlay ESOC F 1949 00:37:00 747
25 Barbara George NOR F 1934 00:38:02 733
26 Gillian Cross WIM F 1945 00:38:55 720
27 Shirley Moss BL F 1943 00:39:20 715
28 Melinda Riley SYO F 1956 00:39:36 711
29 Bernard Pullen KERNO M 1940 00:39:56 707
30 Hilary Pickering WIM F 1954 00:40:35 699
31 Jo Thornley AIRE F 1947 00:40:37 698
32 Julia Robertson QO F 1953 00:40:48 696
33 Vikki Crawford WIM F 1941 00:41:07 692
34 Diana Smith SOC F 1952 00:43:33 657
35 Maureen Ogilvie URINGA F 1933 00:44:13
36 Maria Marshall WAOC F 1952 00:44:15 648
37 Lynden Hartmann SYO F 1955 00:44:45 641
38 Sarah Middleton KERNO F 1954 00:46:06 623
39 Mike Hardy CLOK M 1937 00:46:21 620
40 Alan Coddington NOR M 1934 00:48:27 592
41 Jacqueline Halaba CO Caballeros F 1950 00:51:23
42 Susan Colbert SWOC F 1947 00:54:04 517
43 Kay Sayer WSX F 1946 00:54:29 512
44 Hazel Bickle WAOC F 1951 00:58:11 462
45 Susan Roberts HOC F 1949 01:09:37 307
46 Renate Willmann Lauftreff Stemwede F 1954 01:10:38
47 Sue Gallagher SO F 1953 01:11:25 284
48 Sue Vine NOR F 1940 01:20:27 164
49 Isabel Wright NATO F 1940 01:27:10 72
50 Anita Kingdon SAX F 1954 02:03:40
Showing results 1 - 50 of 50