Results

Achievements at
orienteering events

Croeso 2016 Day 4, 28/07/2016

If there are errors in the results, please contact the Club that hosted the event.

13 (length: 3km, climb: 55m, 13 controls)
Other courses: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 14 | 15


 Name Club Gender Year of Birth Time Event Points
1 mp - Jenny Ross ESOC F 2001 00:00:01
2 mp - Megan Hurley BAOC F 1993 00:00:01
3 Guy Owen BOK M 2005 00:21:05
4 Wilfrid Teasdale WCOC M 2005 00:23:22
5 Freddie Habgood SBOC M 2004 00:23:33
6 Adam Methven BKO M 2005 00:23:47
7 Ruby Owen BOK F 2004 00:24:26
8 Anders Reimertz Markbygden OK M 00:25:43
9 Ben O'Donnell DVO M 2004 00:26:33
10 Ira Thompson BOK M 2003 00:26:56
11 Tommy Heap SO M 2005 00:28:37
12 Debbie Lamb SWOC M 00:28:52
13 Emile Zsak WAOC M 2003 00:29:03
14 Fraser Dixon DEVON M 2003 00:29:45
15 Luke Collins LVO M 2003 00:29:48
16 James Tett IND M 1991 00:29:51
17 David Spencer MOR M 2004 00:30:06
18 Leila Schimpf CapOnord F 2004 00:30:18
19 Bobby Godley DEVON M 2004 00:30:38
20 William Lake SBOC M 2005 00:31:24
21 Miles Cuff BAOC M 1984 00:32:32
22 Adele Robinson ASUB F 00:33:05
23 LĂ©andre Desailly CapOnord M 2004 00:33:13
24 Sarah Darley GO F 2005 00:33:39
25 Issy Sunley WCOC F 2005 00:33:40
26 Chantal Imboden OLG Bern F 2003 00:34:45
27 Lewis Glover BAOC M 1993 00:35:24
28 Carys Lock SBOC F 2003 00:35:39
29 Ashleigh Denman NGOC F 1967 00:35:40
30 Maya Hampshire Wright NN F 2004 00:36:17
31 Hannah Thomas MWOC F 2004 00:36:28
32 Alison Hurford BOK F 1960 00:36:42
33 Karin Reimertz Markbygden OK F 00:37:17
34 Tegan Frampton HH F 2005 00:38:18
35 Carys Sharp TVOC F 2005 00:38:38
36 Finley Flippance M 2005 00:39:27
37 Debbie Perry SWOC F 1977 00:40:25
38 Ruaridh Flint FVO M 2003 00:40:51
39 Lucy Warland SOS F 2003 00:40:55
40 Faith Kenyon MOR F 2005 00:41:16
41 Peter Errington HH M 1999 00:42:09
42 Susan Hensman FVO F 00:42:18
43 Laura Barrett SN F 2005 00:42:18
44 Lisa Welsh BAOC F 1981 00:44:11
45 Dominic Wathey MDOC M 2005 00:44:41
46 Ian Hendrie FVO M 1952 00:45:06
47 Karen Styles BAOC F 1974 00:46:08
48 Anna Wyatt BAOC F 1985 00:47:53
49 Inger Bjerga Varegg Fleridrett M 00:48:11
50 Anna Methven BKO F 2003 00:48:48
51 Jeffrey Nixon IND M 1987 00:48:56
52 Trish Wallis SN F 1969 00:51:23
53 Ragnhild Marie Boe FANA IL F 1998 00:52:28
54 Katharina Sprenger SV IHW Alex Berlin F 2003 00:54:40
55 Nic O'Donnel DVO M 00:56:38
56 Andy Smith LOC F 1967 01:01:07
57 Jonathan Cunnane TVOC M 2005 01:01:35
58 Catriona Minty LOK F 2001 01:03:38
59 Richard Keighley WIM M 1945 01:07:36
60 Brian Thomas IND M 01:28:02
61 Rosemary Thomas IND F 01:28:08
62 Kelly Lovegrove IND F 1991 01:32:19
63 Tivon Tyner SET M 2005 01:34:35
64 Gabrielle King Fingal Orienteers F 1963 01:42:55
65 Margaret Lever NN F 1938 02:03:04
66 Alyson Denney OD F 1951 02:25:05
Showing results 1 - 66 of 66