Results

Achievements at
orienteering events

LOK Park Race, 13/06/2017

The results for this event, which may include additional race analysis can be found at www.londonorienteering.co.uk

If there are errors in the results, please contact the Club that hosted the event.

Long (length: 4.5km, 30 controls)
Other courses: Short

 Name Club Gender Year of Birth Time Event Points
1 Michael Crone SLOW M 1990 00:17:57
2 Matthew Schepisi SLOW M 1983 00:18:24
3 Laurence Ball NOR M 1986 00:19:21
4 Scott Collier KERNO M 1986 00:20:36
5 Todd Oates M 1996 00:21:12
6 Oliver O'Brien SLOW M 1980 00:21:45
7 Jevgenijs Petrovs SLOW M 1974 00:22:25
8 Mathieu McGuire SLOW M 1987 00:23:32
9 Edward Stott SLOW M 1983 00:23:34
10 David Spence LOC M 1968 00:23:49
11 Alan Irving WCOC M 1967 00:24:20
12 Francis Carr M 1996 00:24:25
13 Peter Huzan SLOW M 1964 00:24:28
14 Alastair Oates BAOC M 1970 00:24:30
15 Helen Gardner SLOW F 1986 00:24:44
16 Paul Todd LOK M 1975 00:24:54
17 Alan Hickling SAX M 1964 00:24:58
18 Don McKerrow SLOW M 1952 00:25:13
19 David Wathey MDOC M 1965 00:25:25
20 Evan Barlow M 1977 00:25:38
21 Dinis Costa LOK M 1981 00:25:54
22 Alan Rosen HH M 1955 00:25:55
23 Andrea Rebora SLOW M 1969 00:25:57
24 Adam Dent CHIG M 1980 00:26:01
25 Tim Gage HH M 1978 00:26:19
26 Sue Carter SLOW F 1967 00:26:37
27 Keith Bennett DFOK M 1972 00:26:37
28 Dan Lewington SLOW M 1985 00:26:37
29 Rebecca Dal Bon SLOW F 1994 00:27:58
30 Raffaella Marin SLOW F 1967 00:28:33
31 Heather Findlay SLOW F 1978 00:28:34
32 Nikolay Kolev TVOC M 1965 00:28:48
33 Steve Brockbank DFOK M 1948 00:28:49
34 Mick Smith HH M 1948 00:28:50
35 Andy Robinson SLOW M 1954 00:28:51
36 Richard Jones SLOW M 1970 00:28:53
37 David Wills M 1996 00:29:17
38 Abigail Bateman SN F 1998 00:29:37
39 Paul Stewart LOK M 1994 00:29:51
40 Martin Wilson BKO M 1947 00:29:53
41 Fiona Tam SLOW F 1989 00:29:53
42 Ronan Cleary LOK M 1960 00:29:58
43 Simon Wright M 1996 00:29:59
44 Tom Edelsten CHIG M 1943 00:30:14
45 Sarah Brown SLOW F 1952 00:30:25
46 Todd Fallesen SLOW M 1982 00:30:28
47 Benjamin Binden SLOW M 1976 00:30:48
48 John Duffield HH M 1947 00:30:49
49 Eleanor Johnstone SLOW F 1994 00:31:37
50 Catherine Osborn W 1996 00:31:55
51 Iris Lueke W 1977 00:32:35
52 David Float HAVOC M 1969 00:33:02
53 Darren Over SLOW M 1973 00:33:11
54 Leah Walland SLOW F 1982 00:33:12
55 Geoff Goodwin DFOK M 1951 00:33:17
56 Siobhan Henn SLOW F 1983 00:33:38
57 Catherine Galvin LOK F 1962 00:34:35
58 Ian Catchpole DFOK M 1979 00:35:05
59 Miriam Rosen SROC F 1949 00:35:22
60 Mark Turner M 1972 00:35:22
61 Agnes Csizmadia W 1996 00:35:46
62 Mike Shires TVOC M 1974 00:36:34
63 Alex Koesnikov M 1977 00:37:02
64 Mike Elliot MV M 1951 00:38:27
65 Christine Robinson SLOW F 1956 00:39:32
66 Philip Craven DFOK M 1954 00:40:41
67 Ian Croft DFOK M 1975 00:42:07
68 Nikolay Budantsev M 1977 00:42:18
69 David LeFevre DFOK M 1957 00:42:47
70 Daniel De Lange M 1967 00:50:05
- Angus Lund M 1972 00:21:44
- Antoine Pesenti DFOK M 1970 00:22:30
- Dmitry Ushakov LOK M 1973 00:22:34
- Yordan Kolev SLOW M 1987 00:25:37
- Jesus Hezvas M 1972 00:28:54
- Jim Prowting TVOC M 1946 00:31:17
- Teresa Bertran W 1996 00:37:36
Showing results 1 - 77 of 77