Results

Achievements at
orienteering events

SO SOG A2 - Knowlands Wood, Barcombe Cross, Lewes, 24/10/2020

If there are errors in the results, please contact the Club that hosted the event.

Blue (23 controls)
Other courses: Green | Orange | Yellow

 Name Club Gender Year of Birth Time Event Points
1 Jonathan Crickmore SO M 1993 00:30:01
2 James Yule SO M 2003 00:36:34
3 Laura Robertson ESOC F 1993 00:38:08
4 Troy Southall SO M 2004 00:38:41
5 Nicholas Jarvis SO M 1996 00:38:49
6 Alexander Lines SO M 1995 00:39:37
7 Stanley Heap SO M 2001 00:42:29
8 Alex Wise SO M 1983 00:43:22
9 Will Heap SO M 1973 00:45:34
10 Liam Marsh SO M 1998 00:47:02
11 Steve Blount SO M 1960 00:48:04
12 Tommy Heap SO M 2005 00:50:04
13 Steve Jarvis SO M 1963 00:51:09
14 Ron Mohel SO M 1975 00:51:28
15 Simon Fitzpatrick SO M 1970 00:52:33
16 Peter Chapman SO M 1964 00:53:22
17 Peter Stubberfield SO M 1981 00:53:41
18 Edward Lines SO M 1998 00:54:38
19 Garry Greenstreet SO M 1973 00:55:13
20 simon Sherman IND M 1975 00:55:33
21 Darren Warner-Swann SO M 1969 00:56:55
22 Cameron Pattenden SO M 2003 00:58:21
23 Rob Leathley SO M 1973 00:58:31
24 Robert Lines SO M 1965 00:58:37
25 Madelyn Bartlett SO F 2005 00:58:50
26 Tim Hulley SO M 1961 00:59:26
27 Tim Bartlett SO M 1963 00:59:29
28 Andrew Hannaford SO M 1955 01:00:25
29 Clive Hawkes SO M 1959 01:02:00
30 Chris Lear IND M 1975 01:02:17
31 Jill Blount SO F 1960 01:02:22
32 Timothy Carder SO M 1957 01:02:55
33 Michael Merritt SO M 1957 01:04:43
34 Mike Turner SO M 1950 01:05:52
35 Peter Dudman SO M 1951 01:09:15
36 Amelia Bartlett SO F 2003 01:11:02
37 Susan Crickmore SO F 1962 01:14:08
38 Jane Lambert SO F 1960 01:15:04
39 Amy Hulley SO F 1991 01:22:38
40 Gethyn Lewis SO M 1966 01:27:23
41 Judith Carder SO F 1957 01:32:31
42 Joe Barrett SO M 1963 01:43:30
- Alan Yule SO M 1971 00:46:34
- Julia Jarvis SO F 1968 00:59:56
- Anna Chapman SO F 1973 01:01:37
- Marion West SO F 1964 01:13:39
- Mike Bolton MV M 1950 01:19:54
- David Young SO M 1953 01:22:58
Showing results 1 - 48 of 48