Results

Achievements at
orienteering events

SO - SOG 4 - Rivers Wood, Balcombe, 17/04/2021

The results for this event, which may include additional race analysis can be found at www.southdowns-orienteers.org.uk/events/rivers-wood-2020-11-7-1-1

If there are errors in the results, please contact the Club that hosted the event.

Blue (length: 6km, climb: 130m, 25 controls)
Other courses: Green | Orange | Yellow

 Name Club Gender Year of Birth Time Event Points
1 Joel Hallberg BOF M 1992 00:41:09
2 Troy Southall SO M 2004 00:42:32
3 Alan Velecky SO M 1966 00:43:28
4 Will Heap SO M 1973 00:44:41
5 Liam Marsh SO M 1998 00:47:19
6 Emils Ummers SO M 2004 00:47:37
7 Tommy Heap SO M 2005 00:48:32
8 Steve Bailey SN M 1959 00:51:06
9 John Dasey M 1986 00:52:10
10 Keith Masson MV M 1960 00:52:12
11 Chris Hooker SO M 1961 00:53:08
12 Alan Yule SO M 1971 00:53:48
13 Rob Leathley SO M 1973 00:53:53
14 Peter Chapman SO M 1964 00:54:14
15 Simon Deeks SAX M 1969 00:55:05
16 Steve Jarvis SO M 1963 00:55:13
17 Tim Hulley SO M 1961 00:55:20
18 Nicholas Care SO M 1959 00:55:25
19 Madelyn Bartlett SO F 2005 00:56:17
20 Rob Burridge SO M 1964 00:56:39
21 Andrew Parkinson SO M 1952 00:57:06
22 Peter Stubberfield SO M 1981 00:57:27
23 Guy Lidbury HAVOC M 1969 00:57:37
24 Joe Barrett SO M 1963 00:58:29
25 Garry Greenstreet SO M 1973 00:58:32
26 Darren Warner-Swann SO M 1969 00:58:51
27 Benjamin Brooker SO M 1979 00:59:42
28 Freddie Holman SO M 2002 01:00:07
29 Stefan Peykov SLOW M 1965 01:00:17
30 Anna Chapman SO F 1973 01:01:37
31 Tim Bartlett SO M 1963 01:01:57
32 Ian Ditchfield MV M 1956 01:02:21
33 Andrew Evans DFOK M 1955 01:02:22
34 Stanley Heap SO M 2001 01:03:05
35 Amy Hulley SO F 1991 01:03:55
36 Amelia Bartlett SO F 2003 01:04:03
37 Nikolay Kolev SLOW M 1965 01:05:11
38 Andrew Clark SO M 1962 01:05:20
39 Michael Merritt SO M 1957 01:05:34
40 Nigel Bush MV M 1955 01:05:50
41 Daniel Jones SO M 1981 01:06:27
42 David Marsh SO M 1963 01:07:10
43 Timothy Carder SO M 1957 01:07:13
44 Andrew Hannaford SO M 1955 01:08:47
45 Euan Marsh SO M 1995 01:12:01
46 Scarlet Heap SO F 2003 01:15:11
47 Jane Lambert SO F 1960 01:15:28
48 Cameron Pattenden SO M 2003 01:18:15
49 Paul Wilson SO M 1962 01:18:28
50 Barry McElearney SO M 1965 01:22:57
51 Judith Carder SO F 1957 01:30:11
52 Gethyn Lewis SO M 1966 01:45:13
53 Tamasine Wood F 1971 01:52:37
54 John Wood M 1966 01:52:38
- James Yule SO M 2003 00:38:57
- Jem Wood M 2008 01:52:23
- Bunty Wood F 2011 01:52:24
Showing results 1 - 57 of 57