Results

Achievements at
orienteering events

Saturday Series 1, 11/09/2021

If there are errors in the results, please contact the Club that hosted the event.

Yellow (length: 2.1km, 10 controls)
Other courses: White | Orange | Light Green | Green | Blue

 Name Club Gender Year of Birth Time Event Points
1 Freddie Guy SYO M 2010 00:11:04
2 Lawrence Hodgson SYO M 2009 00:11:08
3 William Preston SYO M 2009 00:12:55
4 Elias Jones 00:13:33
5 Abigail Howsam SYO F 2009 00:13:58
6 Alexander Cadman NETHERG 00:14:40
7 Jasper Kerr CARFIEL 00:14:43
8 Felix Oliver SYO M 2010 00:14:45
9 Sophie Howsam SYO F 2011 00:14:49
10 Patrick Coefield STMARIE 00:15:41
11 Freddy Rolfe HUNTERS 00:15:53
12 Stanley Preston SYO M 2011 00:15:56
13 Thomas Phillips BIRKDAL 00:16:20
14 Lucy Walwyn SYO F 2010 00:16:24
15 Ellie Gaymond STOCKSB 00:16:31
16 Amisha Watkinson DOBCROF 00:16:42
17 Imogen Lilley ABBEYLA 00:17:20
18 Eli Kelsey Lydgate 00:17:25
19 Ben Fraser ECKINGT 00:17:30
20 James Lovatt DOBCROF 00:17:39
21 Nedd Hunt SYO M 2012 00:17:43
22 Rory Keen SYO M 2010 00:17:50
23 Daniel Anderson SYO M 2014 00:17:58
24 Xavzn 00:18:00
25 Joseph Byrne 00:18:41
26 Alec Johnson 00:19:08
27 Esther Savage 00:19:11
28 Sam Conlon NETHERG 00:19:16
29 Samuel Buchy 00:19:19
30 Hannah Bendrey DOBCROF 00:19:31
31 Lucas Finlay ECCLESA 00:19:37
32 Emily Finlay ECCLESA 00:19:38
33 Charlotte Knight 00:19:58
34 Max Lindenstruth 00:20:02
35 Noah Sturdey ECCLESA 00:20:14
36 Amos Harvey SHARROW 00:20:29
37 Ada Linderstralt 00:20:47
38 Ernesto Garcia HUNTERS 00:20:47
39 Dylan Johnston HUNTERS 00:20:48
40 George Scammell WESTWAY 00:21:21
41 Lucy-Laura Miller SYO F 2010 00:22:03
42 Juliette Fenwick HUNTERS 00:22:05
43 Jules Hamilton ECCLESA 00:22:30
44 Billy Hart - 00:22:32
45 Jemma Waters CHINLEY 00:23:03
46 Esther Law WALKLEY 00:23:07
47 Husnain Manmoood KINGED 00:23:32
48 Lucy Jordan 00:23:36
49 Chloe Corbelt 00:23:47
50 Chloe Bettesworth HIGH ST 00:24:07
51 Nancy Musgroue HIGHST 00:24:09
52 Millie Clemmow HIGH_ST 00:24:10
53 Edward Heyes ABBEYLA 00:24:13
54 Joseph Rundle STWILFR 00:24:42
55 Pippa Wood MUNDELL 00:24:55
56 Toby Bizzell BRADFIE 00:25:02
57 Fern Sturdey CLIFFOR 00:25:29
58 Eloise Bradshaw Quick ECCLESA 00:25:29
59 Eve Harvey SHARROW 00:25:37
60 Jonas Harrison HUNTERS 00:26:43
61 James Meton Fairminer HUNTERS 00:26:45
62 Lucas Tomasella HUNTERS 00:26:49
63 James Green 00:26:50
64 Thomas Thake DOBCROF 00:26:55
65 Sophie Backhouse WHARNCL 00:26:59
66 Samual Buchy 00:27:25
67 Noah Swift HUNTERS 00:27:43
68 Isla Schofield Netherg 00:27:58
69 Jack Norton HUNTERS 00:28:40
70 Ellie Harbord Netherg 00:28:42
71 Milos Ostobin KINGED 00:29:12
72 Jana Ostobin KINGED 00:29:13
73 Emily Evans SYO F 2010 00:29:44
74 Muhammad-Yus Shah DOBCROF 00:29:55
75 Ibraheem Shah DOBCROF 00:30:09
76 Lucy Wall IMMACUL 00:30:16
77 Mathew Wall IMMACUL 00:30:17
78 Ben Colohan 00:30:30
79 Alice Bellamy HUNTERS 00:35:39
80 Stanley Bellamy HUNTERS 00:35:51
81 Ava Mcmanus GREYSTO 00:37:03
82 Ethan Mcmanus GREYSTO 00:37:04
83 Thomas Graham HALLAM 00:37:29
84 Timothy Cao NETHERG 00:38:32
85 Robert Wallace TOTLEYP 00:38:58
86 Julia Hufton SHEFHI 00:40:00
87 Julia Contreras HIGHST 00:41:48
88 Anna Holt SYO F 2011 00:44:01
89 Jacob Johnsten UTC 01:24:20
- Ben Anderson ret HUNTERS 00:19:40
- Jago Reynolds SYO M 2011 00:26:52
- Rose Noble mp WESTWAY 00:14:20
- Milo Holdsworth SYO M 2011 00:17:29
- Eddy Anderson mp HUNTERS 00:17:36
- Sophia Speed mp MUNDELL 00:17:47
- Chris Hart mp ECCLESA 00:22:56
- Cleo Coulles mp King Ed 00:26:41
- Clementine Fowler mp HUNTERS 00:29:23
- Callum Christer mp HUNTERS 00:29:30
- Marek Pillay mp Westway 00:29:49
- Samuel Wallace mp - 00:38:49
Showing results 1 - 101 of 101